מבצע חסר תקדים
החלפת צילינדרים בדלתות פלדה 100 ש"ח
 
 
מבצע חסר תקדים דלת פלדה קומפלט כולל התקנה 1700 ₪ + מע"מ במגוון צבעים
 
 
שכפול מפתחות לרכב
עם שבב (צ'יפ) במחיר חסר תקדים הזול ביותר. בדוק.
 
 
מבצע חסר תקדים
דלת פלדה אורגינלית קומפלט כולל התקנה 1700 ש"ח+מע"מ במגוון צבעים מרהיבים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פורץ מנעולים 24 שעות

 
נתקעתם מחוץ לבית? הילד ננעל במכונית?
אתם זקוקים לשירותיו של פורץ מקצועי!
התקשרו עכשיו אל אלוני מרכז לכל – ונגיע אליכם במהירות הקול!
 
פורץ מנעולים זה אלוני
אלוני מרכז לכל מתמחה במתן שירותי מנעולנות מהשורה הראשונה, תוך הקפדה על שירות מקצועי, יעיל ואמין. החברה פועלת באישור משטרת ישראל ונחשבת לחברה פורצת דרך בתחומה, תרתי משמע.
המנעולנים והפורצים של אלוני הינם אנשי מקצוע מוסמכים עם תעודות, אשר עברו הכשרה מקצועית וממשיכים להתעדכן כל העת בחידושים האחרונים בתחום.
 
זה לא כל כך נעים לראות בית / רכב / עסק סגור
מכיוון שאנחנו יודעים כמה לא נעים לעמוד מול דלת סגורה בלי יכולת לפתוח אותה, ולא משנה אם מדובר בדלת של הבית, של הרכב או של העסק, אנחנו באלוני מרכז לכל ערוכים לספק שירותי פריצה מקצועיים תוך זמן קצר בכל שעה ובכל חלקי הארץ.
לכן, אם נתקעתם, גם אם זה בשתיים בלילה, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לחייג: 930 - 223 - 800 - 1 ופורץ מנעולים מטעם החברה יצא מייד לעברכם.
 
מה חשוב בהזמנת פורץ מנעולים?
כדי שתדעו שאתם מזמינים פורץ מנעולים מקצועי ולא אדם לא מהימן שישמח לפרוץ לכם את הדלת ואחר כך לנסות לעשות זאת שוב, ללא ידיעתכם, חשוב שתוודאו  שאיש המקצוע שאתם מזמינים פועל באישור משטרת ישראל. זאת משום שכידוע לכולנו, פריצה מוגדרת כעבירה פלילית לכל דבר ורק מנעולן מוסמך שקיבל את אישור המשטרה מוסמך לבצע אותה מבלי שייענש. הזמנת פורץ מנעולים שפועל באישור המשטרה גם מקטינה את הסיכון לכך שמדובר באדם לא מוסרי שינסה לבצע פריצה נוספת לביתכם ו/או להשתמש במפתח שמתאים למנעול החדש שיתקין לכם. גם מקרים שכאלה כבר קרו, וכדאי מאוד לנקוט בכל אמצעי הזהירות הדרושים. אל תתביישו לבקש מהמנעולן להציע לכם תעודת מנעולן מוסמך ואישור משטרתי, על מנת שתוכלו לישון בשקט. חשוב גם לדעת, כי הזמנת פורץ מנעולים מוסמך ומנוסה גם תבטיח לכם, ככל שניתן, שהפריצה תתבצע תוך גרימת נזק מינימאלי (אם בכלל) לדלת ולמנעול.
 
אלוני מרכז לכל מעסיקה אך ורק פורצים מוסמכים הפועלים באישור משטרת ישראל, ומתחייבת למתן שירות מקצועי, מהימן ומהיר לכל לקוח.
 
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירות התקשרו 930 - 223 - 800 - 1 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שירות כלל ארצי, 24 שעות ביממה
טל': 930 - 223 - 800 - 1 נייד: 5240514 - 050, 5237851 - 050